4441840

Anasayfa » İletişim

İletişim

Tuzla bölgesinde Bosch marka beyaz eşya ve klima cihazlarının bakım onarım hizmetleri için bizlere ulaşabilmeniz için çağrı merkezi telefonlarımıza günün her saati ve günü ulaşabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılamak üzere teknisyenlerimiz ve geniş servis ağımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

bosch-musteri-hizmetleriTuzla Bosch Özel Çağrı Merkezi

Tuzla Bosch özel çağrı merkezi Türkiye çapında hizmet gösteren Tuzla Bosch servisi beyaz eşya, kombi ve klima ürünlerinizde meydana gelen problemlerde müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmaya ve yaşatmaya önem veriyoruz. En üst seviyede müşteri mutluluğunu bütünleyerek nitelikler kazanmış ve biriminde profesyonel, tecrübeli iş gücünü belirleyerek az maliyetle yüksek kalitede hizmet göstererek sizlerin tercihi olmaya devam etmektedir.

Tüketicilerimizin servisimizi tercih etmesiyle tüm personellerimizin kendine güveni ve mesleki ilgi alakaları yükselmekte ve enerjileri artmaktadır. Motivasyonu yerinde bir çalışan demek hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutabilen güvenli kaliteli ve nitelik sahibi bir servis demektir. Biz kaliteyi bu mesleğin ustalarından bilgi edinerek siz kıymetli tüketicilerimize de ustalıkla göstermek üzere çaba harcamaktayız. Hiçbir soruna yer sunmayarak ve tek seferde çözüme kavuşturarak gösterdiğimiz hizmetlerimizle günün her saati bizlere ulaşarak bizlerden yararlanabilirsiniz.

Tuzla Bosch Servisi Destek Hattı

Beyaz eşya, kombi ve klima gibi ürünlerinize problemsiz, kaliteli teknik hizmeti sağlayan Tuzla Bosch servisi çamaşır makinesi, buzdolabı, klima gibi ürünlerinizde oluşan problemlerin uzman personeller tarafından onarımını sağlamaktadır.

Tüm ürünler atölyemizde onarım işlemleri bittikten sonra program testleri yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Çalışma prensiplerimizden müşteri memnuniyeti firmamız için önemli bir yer teşkil eder. Firmamız beyaz eşya, kombi ve klima servisi olarak senelerdir başarıları ve kalitesinden sürekli anılan ve örnek alınan bir firma olmayı başarmış ve garantilemiştir. Kaliteden ödün vermeyen düşük fiyatlarla önceliği kullanıcılarımıza vermekte sektörde adını marka haline getirmeyi başarmıştır. Müşterilerimizin ürünlerinde karşılaştığı arızaları uzman işçilikleri ile beraber hızlı ve güvenli bir biçimde çözüme ulaştırmaktayız.

Bundan öte siz kıymetli müşterilerimize sunduğumuz hizmet sonrası değişimi yapılan parçalarında 1 yıl itibarlı garanti fırsatı vermekteyiz. Öyle ki siz kıymetli kullanıcılarımızın ürünlerinin sağlığı ne kadar önem arz ediyorsa, bizler içinde cihazlarınızda yaşadığınız problemlerin giderilmesi ve servis hizmetimizden memnun kalmanızdır.