4441840

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Tuzla Bosch servisi 1997 yılından bu yana hizmet beyaz eşya klima teknik servis sektöründe faaliyet göstermektedir. Kendi alanında birçok markayı barındıran Merkez Teknik Servis siz saygı değer müşterilerimiz sayesinde hizmet alanlarını genişleterek Türkiye’de birçok ilde hizmet sağlamaya başlamıştır.

Bunların dışında ise sizlerde istediğinizi alarak o beyaz eşyayı değerli tutarsınız ve değerli tuttuğunuz eşya her zaman en üst seviyede yer almaktadır. Bunlardan biri de kurutma makinesidir. Kurutma makinesi çamaşır makinesinden çıkan eşyaların kullanımlarından sonra kurumasını sağlar. Bu da insanları ipe veya çamaşır teline çamaşır asmaktan kurtarır ve güneşli, yağmurlu, bulutlu havaları arayışlarından kaçınır.

kaliteli-hizmetTuzla Bosch Özel Müşteri Hizmetleri

Tuzla Bosch özel müşteri hizmetleri bunlardan dolayı milyonlarca kişinin evinde bu olmaktadır. Sizde bunları göz önüne alarak alımlarda bulunabilirsiniz ama kurutma makinesinin normal olarak bazı sorunları vardır ve bu sorunlar ile birlikte sizlerin hataları bulunabilir.

Tuzla Bosch servisi alanında uzman ekipler ile kurutma makinesinin tüm fonksiyonlarını en iyi şekilde çalıştırma yapmaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından onarım yapıldıktan sonra garantili olsun diye çalıştırma deneyleri yapılmaktadır. Beyaz eşya akıl almaz şekilde tasarlanarak kullanıcılara güven ile ulaştırılmaktadır. Bu yenilikler ise sizlerin takip ettiği firmaların teknolojik sunumdur. Bu sunumlar ile ilgili sizlerde özenle seçimler yaparsınız. Hatta eski ürünlerinizi bir kenara bırakarak ya da değiştirerek yenilerini alırsınız.

Tuzla Bosch Servisi Arıza Kaydıtuzla-bosch-servis-merkezi

Tüm bu ürünler doğrultusunda sizler istediğiniz kolaylıklara ve basitliklere ulaşabilirsiniz. Böylelikle evinizdeki kullanımlar sürekli artmaktadır. Bu ürünlere giren mikrodalga içinde birçok kolaylık söz konusudur. Mikrodalgalar insanların istekleri üzerine birçok konuda süreklilik sağlarlar ve pratik pişirme yöntemleri arasında yer almaktadırlar. Mikrodalganın küçük boylu olması her yerde kullanılacağı anlamına gelmektedir.

Türkiye çapında hizmet gösteren Tuzla Bosch servisi beyaz eşya, kombi ve klima ürünlerinizde meydana gelen problemlerde müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmaya ve yaşatmaya önem veriyoruz. En üst seviyede müşteri mutluluğunu bütünleyerek nitelikler kazanmış ve biriminde profesyonel, tecrübeli iş gücünü belirleyerek az maliyetle yüksek kalitede hizmet gösteren Merkez teknik servis bu başarısını yakalayarak sizlerin tercihi bulunmaya devam emektedir. Biriminde uzman takımımız sayesinde servisimizin kazançları ve müşteri ağını genişletmiş bulunmaktadır.